Oferta
MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓWBUDOWA HAL I MAGAZYNÓWBUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWEPRACE SPECJALISTYCZNE
BUDOWA HAL I MAGAZYNÓW

BUDOWA HAL I MAGAZYNÓW

Jako doświadczony wykonawca w branży budowlanej, specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów hal: magazynowych, produkcyjnych, logistycznych, a także specjalistycznych konstrukcji stalowych i żelbetowo-stalowych. Budujemy od podstaw nowe hale i obiekty wielkopowierzchniowe, wraz z zapleczami socjalnymi, infrastrukturą drogową, wodociągową czy zagospodarowaniem terenu. Nasze usługi obejmują cały proces – od wstępnego projektu, poprzez wykonawstwo, aż po finalne oddanie obiektu do użytku.

 

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje potwierdzone posiadanymi przez CONTECH certyfikatami Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, Zarządzania Higieną i Bezpieczeństwem Pracy ISO 45001:2018 oraz Zarządzania Środowiskowego w Organizacji ISO 14001:2015.

BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH, PRODUKCYJNYCH, KOMERCYJNYCH

Nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Umiejętna optymalizacja kosztów realizacji projektu, bazująca na sprawdzonych dostawcach surowców i materiałów oraz wiedzy zespołu. Znamy potrzeby przedsiębiorców i pomagamy inwestorom w projektowaniu przestrzeni, niezbędnych do efektywnego prowadzenia działalności.
Rozumiemy, że każda branża ma swoje unikalne wymagania. Oferujemy pełne dostosowanie do potrzeb i specyfiki biznesu, dla m.in. sektora spożywczego, motoryzacyjnego czy też logistycznego. Stosujemy wszystkie niezbędne rozwiązania w zakresie izolacji, emisji hałasu, wentylacji i Bezpieczeństwa Higieny Pracy, aby zapewnić zgodność z obowiązującymi normami i przepisami.
MODERNIZACJE  I ROZBUDOWA HAL

MODERNIZACJE I ROZBUDOWA HAL

Rozumiemy, że potrzeby biznesowe mogą się zmieniać, a istniejące obiekty wymagają dostosowania do nowych wymogów i standardów. Oferujemy profesjonalne usługi modernizacji i rozbudowy hal. Nasz zespół dokonuje szczegółowej oceny stanu technicznego hali i jej zaplecza oraz doradza w zakresie możliwych ulepszeń i napraw.

 

Implementujemy nowoczesne rozwiązania, takie jak systemy automatyzacji, zwiększenie efektywności energetycznej czy poprawę ergonomii pracy. W ramach wykonywanych prac zajmujemy się także utylizacją, wywożeniem gruzu czy sprzątaniem terenu. Posiadamy własną flotę pojazdów realizujących wszystkie powierzone prace.

Realizacje
Zobacz więcej

SPB Contech sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 24

+48 605 628 041

biuro@contech.pl

  1. Home
  2. Oferta
  3. BUDOWA HAL I MAGAZYNÓW