Oferta
MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓWBUDOWA HAL I MAGAZYNÓWBUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWEPRACE SPECJALISTYCZNE
PRACE  SPECJALISTYCZNE

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE I PRACE W BRANŻY MARINE

Dzięki posiadaniu wykwalifikowanych pracowników oraz bogatemu doświadczeniu, nasza firma oferuje profesjonalne prace związane z zabezpieczeniami antykorozyjnymi konstrukcji stalowych i betonowych. W naszej ofercie znajdują się usługi obejmujące zarówno projektowanie, jak i wykonanie zabezpieczeń, co często łączymy z aplikacją systemów ogniochronnych. Posiadamy certyfikaty od producentów materiałów oraz Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, co potwierdza najwyższą jakość realizacji. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala na efektywne i trwałe zabezpieczenie konstrukcji stalowych i betonowych, zwiększając ich odporność na czynniki zewnętrzne i przedłużając żywotność.

Wykonywaliśmy zabezpieczenia antykorozyjne wielu obiektów zlokalizowanych w Trójmieście w tym m. in. infrastruktury technologicznej Gas Storage Poland, marketu Carrefour, hal magazynowych itd. Wykonujemy także prace malarskie związane z renowacjami elewacji, zarówno w halach wykonanych z płyt warstwowych, jak i budynkach tynkowanych.
Nasze działania są zawsze dopasowane do specyficznych potrzeb i wymagań każdego obiektu. Współpracując z nami, klienci mogą liczyć na profesjonalizm, terminowość oraz przede wszystkim skuteczność w zabezpieczaniu konstrukcji przed korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi.
KOMPLEKSOWE PRACE DLA BRANŻY MARINE

KOMPLEKSOWE PRACE DLA BRANŻY MARINE

Od wielu lat wykonujemy również prace w branży marine współpracując zarówno z armatorami jak i stoczniami. Swoją działalność koncentrujemy tutaj na wykonywaniu posadzek żywicznych wraz z robotami towarzyszącymi w kuchniach, magazynach, chłodniach, mroźniach, części wspólnych statków oraz kabinach kabin.

Realizacje
Zobacz więcej

SPB Contech sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 24

+48 605 628 041

biuro@contech.pl

  1. Home
  2. Oferta
  3. PRACE SPECJALISTYCZNE