Oferta
MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓWBUDOWA HAL I MAGAZYNÓWBUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWEPRACE SPECJALISTYCZNE
MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓW

MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓW

Od wielu lat realizujemy usługi budowlane związane z wznoszeniem nowych oraz kompleksowymi przebudowami istniejących obiektów. W zależności od charakteru zleceń pełnimy rolę Generalnego Wykonawcy jak i firmy podwykonawczej. Zakres naszych usług obejmuje prace konstrukcyjne, instalacyjne oraz wykończeniowe.

 

Do wszystkich zadań zatrudniamy własną, doświadczoną kadrę inżynierską jak i pracowników fizycznych. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym: sprzętem budowlanym i środkami transportu. Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych surowców i kruszyw, gwarantujących najwyższą jakość i wytrzymałość realizacji.

MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓW

nowe obiekty

Budowa od podstaw nowych inwestycji dla przemysłu, samorządów, szkolnictwa czy energetyki cieplnej. Obsługa inwestycji budownictwa mieszkaniowego wraz z wykończeniem obiektów do stanu deweloperskiego. Budowa magazynów i hal wraz z kompleksowym zapleczem socjalnym. Współpracujemy z projektantami i konstruktorami w celu zapewnienia pełnej obsługi na każdym etapie inwestycji.

MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY

Modernizacje i przebudowy obiektów w celu podniesienia ich efektywności i wartości użytkowej. Dostosowywanie do wymagań odnośnie zrównoważonej produkcji, ekologii i energooszczędności.

 

Przebudowy kubatury obiektów wraz z pracami konstrukcyjnymi. Modernizacje techniczne i infrastrukturalne, jak wymiany izolacji termicznych, izolacji akustycznych, instalacji elektrycznych, podnoszenie odporności ogniowej oraz modernizacje estetyczne, np. wymiany elewacji, prace malarskie czy stolarskie. Remonty obiektów w celu przywrócenia ich pierwotnych parametrów użytkowych oraz likwidacje uszkodzeń (wymiany elementów na nowe).

Gruntowne przebudowy (rozbudowy, nadbudowy) uzupełnione o zagospodarowanie terenu wokół obiektów, infrastrukturę drogową czy wodociągową.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie najbardziej optymalnych i efektywnych finansowo rozwiązań w zakresie przebudowy i modernizacji obiektów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość, terminowość, ale i dostosowanie do budżetu inwestora. Przeprowadzamy gruntowny audyt budynku wskazujący, jakie jego elementy efektywniej naprawić czy odnowić, oszczędzając koszt ich wymiany na nowe.

ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

Współpraca z biurami projektowymi umożliwia nam realizację zadań w systemie "zaprojektuj i wybuduj". Oferujemy kompleksowe wykonawstwo nowych projektów budowlanych, zarówno w sektorze deweloperskim, przemysłowym, logistycznym czy magazynowym. W ramach modelu "zaprojektuj i wybuduj" CONTECH łączy funkcje projektanta oraz wykonawcy, co pozwala na efektywną koordynację wszystkich etapów inwestycji, od koncepcji po finalne oddanie obiektu do użytku oraz pełną dokumentację projektową.

 

Zastosowanie tego systemu znacząco skraca czas realizacji projektu, ponieważ prace projektowe i budowlane są realizowane niemal równolegle. Współpracując z renomowanymi biurami projektowymi, jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne rozwiązania architektoniczne oraz optymalizację kosztów inwestycyjnych.

Nasz zespół dba o to, aby każdy element projektu był wykonany z najwyższą starannością, z uwzględnieniem najnowszych standardów technologicznych i budowlanych. Podążając za potrzebami rynku oraz modelem zrównoważonego rozwoju, dbającego o zasoby i środowisko naturalne, kładziemy nacisk na aspekty ekologiczne i energooszczędne.

 

Nasze doświadczenie w realizacji projektów "zaprojektuj i wybuduj" obejmuje szeroki zakres obiektów: od nowoczesnych kompleksów mieszkalnych, przez obiekty infrastruktury energetycznej, po obiekty użyteczności publicznej.

 

Skontaktuj się z nami

Realizacje
Zobacz więcej

SPB Contech sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 24

+48 605 628 041

biuro@contech.pl

  1. Home
  2. Oferta
  3. MODERNIZACJE I PRZEBUDOWY OBIEKTÓW